Doprava

Bez názvu_1

OSOBNÍ ODBĚR - ZDARMA                                 

Objednané zboží si můžete po obdržení potvrzení o vyřízení zdarma vyzvednout v našem skladu na adrese K Žižkovu 640/9, Praha 9 - Vysočany. Dostanete se k nám MHD nebo můžete zaparkovat autem na přilehlém parkovišti.

Více informací o poloze skladu a jeho dostupnosti najdete ZDE.

Předchozí telefonická domluva termínu osobního odběru nutná! Po přijetí objednávky Vás budeme brzy kontaktovat.

PPL Kurýr - 89 Kč (od 1200  ZDARMA)

Doručení před Vaše dveře během následujícího pracovního dne od vyexpedování objednávky. O přesném času doručení budete informováni kurýrem. Svoji zásilku můžete sledovat online kliknutím na odkaz, který jste od nás obdrželi v e-mailu po předání balíčku dopravci. 

Uloženka - 75 Kč (od 1200 Kč ZDARMA)

Doručení na jedno z 33 odběrných míst Uloženka v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Olomouci, Rudné u Prahy, Liberci, Zlíně, Českých Budějovicích a Bratislavě. Maximální hmotnost zásilky je 20 kg.

Zásilka bývá zpravidla k vyzvednutí na odběrném míste ve lhůtě 1 pracovního dne od vyexpedování. Až bude zásilka připravená k odběru na Vámi vybraném odběrném míste, příjde Vám SMS nebo email s heslem, které bude potřeba sdělit pracovníkům na výdejním místě, aby Vám zásilku vydali. Heslo můžete předat někomu jinému, který může zásilku vyzvednout za Vás. Můžete sledovat svou zásilku online zde. Zásilku je třeba si vyzvednout do 7 dní. Pokud potřebujete tuto dobu prodloužit až o dalších 7 dní, neváhejte nás kontaktovat.

Zásilkovna - od 49 Kč (od 1200 Kč ZDARMA)

Doručení na jedno z 568 odběrných míst Z-Point v České republice a na Slovensku.

Maximální hmotnost zásilky je 10 kg. Cena pro zásilky 5 až 10 kg je 109 Kč.

Jakmile bude zásilka připravena k výdeji na Vámi zvoleném odběrném místě, přijde Vám od Zásilkovny email a SMS s heslem, se kterým se při převzetí zásilky prokážete. Toto heslo můžete předat ostatním, aby zásilku vyzvedli za Vás. Balíček můžete sledovat online zde. Uschování zásilky můžete prodloužit až na 21 dní.

 

Česká Pošta - Balík do ruky - od 99 Kč 

Doručení až k Vám domů prostřednícvím České Pošty. Maximální hmotnost zásilky je 40 kg.

Svoji zásilku můžete online sledovat zde.

do 5 kg 99 Kč
5 kg - 10 kg 119 Kč
10 kg - 20 kg 149 Kč
20 kg - 30 kg 169 Kč
30 kg - 40 kg 219 Kč

Česká Pošta - Balík na poštu - od 95 Kč 

Doručení na jakoukoliv provozovnu České Pošty ve Vašem okolí. Maximální hmotnost zásilky je 30 kg.

Zpravidla 1 pracovní den po expedici zboží je zásilka k dispozici na Vámi vybrané provozovně České Pošty. Pokud Vám nevyhovuje zvolená provozovna České Pošty, můžete ještě tentýž den ZDARMA tuto provozovnu České Pošty změnit za jinou, která Vám vyhovuje více. Tuto změnu provedete zde. Máte také možnost Vaší zásilku online sledovat zde.
Ceník:

Do 5 kg 95 Kč
5 kg - 20 kg 135 Kč
20 kg - 30 kg 155 Kč

 

V případě větších objednávek či výslovného přání zákazníka můžeme zboží dopravit individuálně.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.