Z důvodu posledního nařízení vlády o uzavření obchodů není dočasně možné zasílat balíčky do výdejních míst PPL Parcelshop! Výdejní místa Zásilkovny jsou v omezeném počtu otevřeny. Z hygienických důvodů je důrazně doporučujeme platit pouze předem a to buď online kartou nebo bankovním převodem! Zamezí se tím zbytečného osobního kontaktu s kurýry. Omezen je také provoz telefonní linky, prosíme pro komunikaci využijte e-mail. Děkujeme za pochopení.

Březnový výprodej skladu

Tento měsíc jsme zlevnili velké množství zboží, kterého se potřebujeme zbavit. Jde tak zatím o největší výprodej zboží v naší historii. Ve slevě naleznete přes sto produktů. Naše firma se rozvíjí a v důsledku toho potřebujeme změnit skladové prostory, abychom byli schopni splnit všechna přání našich zákazníků, kterými jste Vy! Budeme díky tomu schopni mít skladem více zboží, aby pro Vás bylo vždy k dispozici :-) Navíc se můžete těšit na velké novinky!

Pokud k nám chodíte na osobní odběr, tak se pro Vás mění akorát to, že nebudete muset stoupat až do 4. patra, kde jsme byli dříve. Zůstáváme stále ve stejném areálu na adrese K Žižkovu 640/11 Praha 9. Do našeho nového skladu trefíte opět podle značení, které do té doby upravíme. Není se proto čeho bát.

Odkaz na výprodej: https://www.topmarkt.cz/akcni-zbozi/

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.