Vážení zákazníci, z důvodu vytížení všech našich zaměstnanců v expedici zásilek Vás prosíme, abyste využívali telefonní kontakt pouze v nejnutnějších případech a upřednostnili emailovou komunikaci. Děkujeme za pochopení

Čističky odpadních vod a chemie

Tento týden jsme dodali sady ekologických čističů Fit Grüne Kraft jednomu z velkých developerů v česku. Tyto prostředky dostanou lidé, kteří se brzy nastěhují do nových bytů v domě, který je vybaven vlastní čističkou odpadních vod (ČOV). Jedná se o první takový bytový dům u nás. Tato technologie recykluje odpadní vodu z kuchyně a koupelny (kromě toalet). Vzniká tzv. „šedá“ voda, která sice není tak čistá, abychom z ní mohli vařit nebo se v ní mýt, ale bohatě stačí na splachování toalety. Výsledkem je úspora vody 25 %.

Správná funkce domácích čističek vyžaduje dodržení zásad používání čisticích a pracích prostředků, které jsou do odpadu vypouštěny. Základním principem ČOV je rozklad odpadních látek pomocí mikroorganismů a právě použití agresivních čističů tyto organismy zabíjí, což má za následek špatnou účinnost čištění vody. Proto je velmi důležité používat ekologické prostředky na čištění a praní. V našem sortimentu nabízíme velké množství těchto produktů značek Frosch, Fit a Claro. Poslední ze jmenovaných se zaměřuje hlavně na přípravky do myčky. Prohlédněte si naši kategorii Ekologická drogerie.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.