Za pár minut vlasy jako super star!

promena

Denně na Vás ze všech sociálních sítí vykukují ženy a dívky s dlouhými sexy vlasy, kterými sebevědomě mávají ze strany na stranu a Vy si jen říkáte, proč příroda takovou hřívou neobdařila i Vás? Nenechte se mýlit, většina těchto slečen má vlasy prodloužené a zahuštěné nejmodernějšími způsoby připínání vlasů.

Mezi oblíbené metody patří již několik let clip in příčesky. Clip in mají jednu velkou výhodu a tou je možnost sundat vlasy kdykoliv si vzpomenete. Clip pásy se aplikují pomocí sponek, jenž ráno nasadíte a večer, než půjdete spát, je zase odepnete. Nikdy tedy nespíte na spojích, které by Vás tlačily do hlavy. Jestliže zvolíte clip in v mírně odlišném odstínu od vlastních vlasů, můžete si díky nim vytvořit i přirozeně vzhlížející melír a to zcela bez poškození Vašich vlasů.

Jste-li zastánkyní permanentního prodloužení a každodenní domácí aplikace clip vlasů Vás spíše odrazuje, pak tu pro Vás máme metody keratin, micro ring a tape in. Všechny tyto metody jsou stálicemi na trhu. Po jejich aplikaci se můžete z dlouhých a hustých vlasů (bez větších úprav) těšit až do dalšího "posunutí", ke kterému dojde za 2-3 měsíce. Prameny k prodloužení jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě, což znamená, že všechny vlasy jsou poskládány po směru přirozeného růstu a tím je omezeno nežádoucí zacuchávání. Keratin a micro ring mají velmi malé spoje. Naproti tomu tape in spoj je o něco větší, ale je plochý a ohebný, proto nabízí svým uživatelkám naprostý komfort po celou dobu nošení.

Chcete vlasy spíše kratší, nebo naopak extra dlouhé? Zatoužila jste po melírku, nebo extravagantní barvě? Potřebujete vlasy rovné, vlnité, nebo kudrnaté? Žádný problém! Dbáme na spokojenost našich zákazníků a proto máme široký sortiment produktů, ze kterých si každá z Vas najde to pravé právě pro svůj typ vlasů. Prodloužení a zahuštění vlasů dokáže zázraky, tak neváhejte a vyzkoušejte je.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.