Vážení zákazníci, z důvodu vytížení všech našich zaměstnanců v expedici zásilek Vás prosíme, abyste využívali telefonní kontakt pouze v nejnutnějších případech a upřednostnili emailovou komunikaci. Děkujeme za pochopení

Žehlení košil a prádla – návyková služba

white-845071_1920

Jedna z nejméně oblíbených činností v domácnosti je bezesporu žehlení prádla a košil. Ve většině případů (a jistě to je i ten Váš) se k této činnosti přemlouváte několik večerů a máte spoustu jiných činností, kterým dáte přednost. Až jednou, když už prádelní koš „přetéká“ se na to s odporem vrhnete. Po několika hodinách odpadáte totálně znaveni rovnou do postele a alespoň dalších 14 dní nechcete žehličku a prkno ani vidět. Řekněte, no nemáme pravdu?

Máme pro Vás řešení! Pokud jste z Prahy, vyzkoušejte ověřené a kvalitní služby malé soukromé prádelny v Malešicích. Vaše prádlo a košile se bude mít jak v bavlnce! Vyperou, vyžehlí a složí podle Vašeho požadavku a to vše za jedny z nejnižších cen. Pokud nemáte cestu kolem, můžete si objednat službu svozu a rozvozu prádla.

Máme ověřeno, že využívání služby žehlení košil je silně návykové. Jednou vyzkoušíte a už se své žehličky ani nedotknete!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.