Claro Eco přípravek na nádobí Rebarbora 500ml - BIO

Kód: 13653
Tip EKO
Značka: Claro
99 Kč –10 %
claroreba
99 Kč –10 % 89 Kč 74 Kč bez DPH
Vyprodáno

Ekologický prostředek na nádobí se speciálním složením na bázi přírodních bioaktivních složek chrání životní prostředí a současně poskytuje vynikající odmašťující schopnosti a snadno odstraňuje nečistoty. Svěží vůně rebarbory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje aniontové povrchově aktivní látky vyrobené cukru a kokosového oleje, které jsou nejen lehce biologicky odbouratelné, ale také jemné k pokožce. Poskytuje stejné mycí schopnosti s menší dávkou přípravku v porovnání s běžným mycím přípravkem. Má menší dopad na mikroorganismy ve vodě. Mimo to všechno velmi příjemně voní.

Z obnovitelných surovin.

Plně biologicky rozložitelný.

Dovezeno z Německa.

Dráždivý

Claro Eco přípravek na nádobí 500ml
Varování
Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí.
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obal podle platných předpisů.
5-<15 % aniontové povrchově aktivní látky, 5-<15 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % amfoterní povrchově aktivní látky, parfémy, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone
Distributor: Crossgate s.r.o., Schöfflerova 2052/36, Praha 3, Česká republika, telefon: 605232830

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky na nádobí
Výrobce: Claro
Značka: Claro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz