Haribo

Haribo je německá firma, založená roku 1922 v Bonnu Hansem Rieglem, která vyrábí bonbóny nejrůznějšího druhu. Jméno firmy je zkratka z Hans Riegel, Bonn.

Dnes je Haribo největší výrobce gumových a želé sladkostí na světě. Vyrábí gumové medvídky, lékořici a spousty jiných druhů. Má pět výroben v Německu a dalších 13 po celé Evropě. Téměř v každém státě Evropy je prodejna těchto bonbónů, stejně jako v USA.

 

Produkty Haribo

V nabídce firmy Haribo naleznete cukrovinky různých druhů. Jejich nejznámější sladkostí jsou bezesporu gumoví medvídci. Na e-shopu naleznete i XXXL balení těchto oblíbených gumídků. Za zkoušku ale určitě stojí i jejich lékořicové bonbony, ovocné pendrekové bonbony, ovocné želé s příchutí lesního ovoce nebo kyselé želé s příchutí coly

5076_haribo-medvidci

Gumoví medvídci jsou bestseller značky Haribo.

Zajímavosti o firmě Haribo

  1. Gumídci Haribo byly nejprve vyráběny v malé rodinné kuchyni za použití pytle cukru, mramorového bloku, cihlové pece, měděné konvice a válečku.
  2. Během prvních let podnikání dodávala produkty Haribo zákazníkům manželka Hanse Riegela, a první zaměstnankyně Haribo Gertrud, na kole. V roce 1923 Haribo zakoupilo své první vozidlo, aby udrželo krok s rostoucí poptávkou.
  3. Charakteristický žlutý maskot značky Haribo, který nosí červeného motýlka, debutoval v roce 1989.
  4. Haribo je dodnes v rodinném vlastnictví a nyní je ve své třetí generaci.
  5. Haribo produkuje 100 milionů gumových medvídků po celém světě každý den.

ezgif.com-webp-to-jpg

První firemní vozidla Haribo.

Naše produkty Haribo jsou dovezené přímo z Německa a nabízíme je ve výhodném XXL balení. Díky tomu máte záruku kvality za skvělou cenu. Vyberte si z široké nabídky značky Haribo na e-shopu Topmarkt.

 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz