Dr. Beckmann Odvápňovací prášek 100g

Kód: 10970
89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem

Vysoce účinný aktivní odvápňovací prostředek určený pro všechny typy praček a myček. Účinný i proti velmi silnému zavápnění. Balení obsahuje 2 pytlíčky prostředku po 50 gramech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciálně vytvořený pro snadné a rychlé odvápění praček a myček. Pravidelné odstraňování vodního kamene prodlužuje životnost vašich domácních spotřebičů a šetří energii.

Balení obsahuje až 2 čisticí cykly.

Návod:

Použití v pračce: V pračce pro max. hmotnost prádla do 4,5 kg použijte 1 sáček produktu (50g) přímo do bubnu pračky. Pračku zapněte na prací program o 60°C. Používejte při prázdném bubnu pračky. V případě praček nad 4,5 kg použijte pro odvápnění 2 sáčky (100g)

Použití v myčce: Vysypte obsah 1 sáčku (50g) prášku do šuplíku na čisticí tabletu a zapněte běžný mycí program. Používejte v prázdné myčce.

Dovezeno z Německa.

Dráždivý

Dr. Beckmann Intenzivní odvápňovač 
Varování
Způsobuje vážné podráždění očí. 
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
<5% fosfonáty, fosfáty
Distributor: Crossgate s.r.o., Schöfflerova 2052/36, Praha 3, Česká republika, telefon: 605232830

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální čističe
Výrobce: Delta Pronatura Deutschland
Značka: Dr. Beckmann

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz