Ariel

Podobně jako u předchozí značky Persil, se Ariel řadí mezi jednu z nejoblíbenějších a nejznámějších značek vyrábějící prací prášky, gely a kapsle. Neustále se snaží vyvíjet nové produkty a inovovat. Zaměřuje se také na životní prostředí a jeho ochranu, a to svou řadou pracích přípravků bez obsahu fosfátů. Níže jsme Vám vybrali z řad nejoblíbenějších a nejprodávanějších produktů.

Ariel Professional Univerzální prášek na praní

Tento skvělý prací prášek na praní bílého i barevného prádla obsahuje nejvyšší možné množství aktivních látek. Díky svému jedinečnému složení posiluje zářivost bílé barvy, odstraňuje i ty nejodolnější skvrny, poskytuje hluboko-vláknové čištění, zanechává prádlo extra hebké a dodává mu svěží vůni.

Ariel Black Revita Pods 3v1 kapsle na praní černého prádla

Tyto vysoce účinné kapsle na praní černého a tmavého prádla disponují 3v1 technologií, která účinně odstraňuje nečistoty, skvrny a zvýrazňuje tmavé barvy. Obsahují navíc změkčovací přísady. Celkově prádlu dodávají svěžest a hebkost.

Ariel Professional Univerzální gel na praní

Preferujete-li prací gely, pak vyzkoušejte tento gel vhodný na praní bílého i barevného prádla. Stejně jako výše uvedený prášek, posiluje zářivost bílé barvy, odstraňuje i ty nejodolnější skvrny, poskytuje hluboko-vláknové čištění, zanechává prádlo extra hebké a dodává mu svěží vůni.

Ariel Diamond Bright Odstraňovač skvrn pro bílé i barevné prádlo ve spreji

Potřebujete-li z Vašeho prádla odstranit skvrny od kávy, krve či čaje, pak sáhněte po tomto profesionálním odstraňovači skvrn na bílé a barevné prádlo ve spreji. Nejenže Vaše oblečení zachrání od těžce odstranitelných skvrn, ale navíc udrží jeho barvy oslnivé.

Jak můžete vidět, Ariel nabízí kromě typických pracích prášků, gelů a kapslí, také prostředky se speciálním zaměřením. Prozkoumejte nabídku našeho e-shopu a vyberte právě to, co potřebujete Vy sami.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz