Persil

Věděli jste, že tato německá značka má již sto letou tradici? Stala se populární už v roce 1907, kdy vyvinula revoluční prací prášek, který neobsahoval chlor. Od té doby postupně obohacovala trh se svými kvalitními a inovativními gely, pracími kapslemi nebo pracími prášky. Všechny z výrobků značky Persil zaručují nejen kvalitní prací sílu a šetrnost k prádlu, ale i šetrnost k životnímu prostředí.

Prací prášky

Preferujete-li prací prášky, pak si jistě z naší nabídky Persil prášků vyberete. Prací prášky Persil se pyšní skvělým pracím výkonem. Velice účinně odstraňují skvrny a zanechávají prádlo zářivě čisté a svěží.

Na barevné prádlo můžete zvolit Persil Color, který nabízíme v různě velkých baleních, které vystačí na 18, 38, 50, 100, 120 nebo dokonce až na 130 pracích cyklů. Jedná se o prací prášky s aktivními látkami odstraňující skvrny, které navíc svěže voní!

Dále Persil nabízí univerzální prací prášky pro praní barevného i bílého prádla. Vysoce účinné prášky se dokonale a velmi rychle rozpouštějí, a i při nízkých teplotách odstraňují i ty nejodolnější skvrny. Opět můžete vybírat z různě velkých balení – na 17, 18, 40 či 70 pracích cyklů. Pro děti a osoby s citlivou pokožkou doporučujeme vylepšený prášek na praní Persil Sensitive. Milovníci levandule si také přijdou na své. Chcete-li ale prášek speciálně a pouze pro prádlo bílé, pak sáhněte po Azul & Branco pracím prášku s obsahem portugalského modro-bílého mýdla.

Prací gely

Prací gely Persil jsou vysoce účinné a vybírat můžete hned z několika svěžích vůní. Vyzkoušejte například gel s vůní oblíbeného marseillského mýdla, levandule nebo vůni rozkvetlých květin. Stejně jako u prášků lze zakoupit balení, která vystačí na 18, 20, 25, 28, 36, 50, 60, 70 či 100 pracích cyklů. Doporučujeme vyzkoušet Persil Professional Universal, který svou vysokou účinností odstraňuje mastnotu a tvrdohlavé skvrny. V nabídce naleznete i dermatologicky testovaný prací gel vhodný pro praní dětského prádla a pro osoby s citlivou pokožkou.

Prací kapsle

Pokud si chcete usnadnit odměřování a dávkování, pak jsou pro Vás prací kapsle to pravé. Persil nabízí hned několik druhů. Vyzkoušejte například unikátní čtyřkomorové kapsle Persil Discs na bílé a barevné prádlo, které jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou. Jedná se o inteligentně navržené kapsle, jejichž první komora obsahuje tekutý odstraňovač nečistot (ta prádlo vyčistí) a druhá, která obsahuje vysoké množství povrchově aktivních látek a enzymů, prádlo rozzáří. Chcete-li ještě něco více, pak zvolte kapsle se speciálním 4v1 složením, které s extra účinností odstraňují skvrny, rozzařují barvy, dodávají dlouhotrvající svěžest a pečují o vlákna. Více o pracích kapslích si můžete přečíst zde.

Náš e-shop nabízí opravdu velké množství pracích pomocníků značky Persil. Vyberte si podle toho, jaký druh preferujete, a jaké prádlo se chystáte prát.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz