Které úklidové pomůcky by neměly chybět v žádné domácnosti?

Úklid je nezbytnou součástí každodenního života, a proto je důležité mít k dispozici správné nástroje a pomůcky, aby byl úklid co nejefektivnější. Zde je seznam několika nezbytných úklidových pomůcek, které by neměly chybět v žádné domácnosti.

Prachovka

Při úklidu svého bytu se zaměřte i na utírání prachu na nábytku. S přebytečným prachem si rychle a účinně poradí prachovka s rukojetí. Tato úklidová pomůcka utírá prach mnohem efektivněji než obyčejný bavlněný hadřík. Prachovka totiž používá k zachycení prachu elektrostatického náboje. Díky této vlastnosti je vždy zaručen perfektní výsledek.

Hadříky a nano houby

Hadřík vyrobený z mikrovlákna účinně vyčistí jakékoliv nečistoty z různých povrchů, a to i bez použití čisticích prostředků! Pokud dáváte přednost mycí houbě před hadříkem, doporučujeme použít nano houbu.

12

Nano houba odstraní nečistoty bez použití čisticích přípravků. Zdroj: Topmarkt

Mop

Mop je ideální pro suché i mokré čištění nečistot na podlaze. Značka Swiffer nabízí set mopu a náhradních vlhčených a suchých utěrek, díky kterým bude úklid podlah hračka. Pokud máte doma dřevěné parkety, vyzkoušejte k mopu Swiffer náhradní utěrky přímo na dřevěné povrchy a parkety

13

Mop je ideální pro suché i mokré čištění nečistot na podlaze. Zdroj: Topmarkt

Čisticí prostředky

Je důležité mít k dispozici různé druhy uklízecích prostředků, jako jsou čističe na podlahy, kuchyně, koupelny a toalety. Pokud dáváte přednost přírodnímu složení čisticích prostředků, nabízíme i široký výběr ekologické drogerie.

Koše a sáčky na odpadky

Sáčky na odpadky jsou nezbytné pro ukládání a sběr odpadků. V naší nabídce naleznete sáčky o objemu až 120l i ekologické sáčky vyrobené z recyklovaného materiálu.

 

Kompletní nabídku kvalitních německých úklidových pomůcek a čisticích prostředků naleznete na našem e-shopu Topmarkt.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz