Jak vybrat psovi pamlsky?

Psí pamlsky mohou stravě vašeho štěněte dodat úžasnou rozmanitost nebo se během tréninku stát chutnou odměnou a motivací. Kromě toho pamlsky u psa podporují zdraví zubů.

Jak psa správně odměnit?

Pamatujte, že pamlsek je odměnou pouze za správně provedený trik nebo pokyn. Pokud váš pes udělá jen polovinu triku, neodměňujte ho za to pamlskem. Pamlsek je pro psa signálem, že udělal něco přesně tak, jak měl. Při výcviku svého psa musíte být důslední, ale ne přísní. Požádejte svého psa, aby byl důkladný, ale netlačte na něj, když ztratí zájem nebo je unavený.

Jak vybrat psovi pamlsky?

Zjistěte, která příchuť nebo druh masa Vašemu mazlíčkovi nejvíce chutná. U pamlsků se také orientujte podle složení, které by mělo být co nejvíce přírodní. Snažte se vyhnout umělým barvivům a konzervantům. 

Dentální pamlsky

Dentální pamlsky podpoří mechanické čištění zubů vašeho psa zpomalí hromadění zubního plaku a zubního kamene. Je to skvělý a chutný způsob podpory zdraví a hygieny ústní dutiny. Vyzkoušejte třeba mini dentální tyčinky od značky Perfect Dog, které jsou přímo určené pro malé plemena.

9

Mini dentální pamlsky pro psy malých plemen. Zdroj: Topmarkt

Žvýkací pamlsky

Žvýkací pamlsky nabízí úžasný způsob, jak svého psa motivovat během tréninku. Chutné pamlsky lze použít při základním výcviku, učení různým kouskům nebo je můžete jednoduše přidat do jídelníčku vašeho psa. V naší nabídce jsou pamlsky různých příchutí i tvarů. Pokud má Váš mazlíček rád drůbeží maso, pak doporučujeme drůbeží kostičky od značky Perfecto Dog. Kostičky se zvěřinou zase potěší všechny vybíravé pejsky. Až 92 % masa obsahují tyto výborné žvýkací masové tyčinky. Sušenkové pamlsky obsahují kombinaci různých mas, jsou tak skvělou univerzální odměnou. Pokud máte doma menšího pejska, doporučujeme mu koupit pamlsky pro malé plemena, které jsou přizpůsobené jejich malým čelistem.

10

Pro vybíravé psy doporučujeme žvýkací kostičky se zvěřinou. Zdroj: Topmarkt

Doporučení

Pamatujte, že nadměrné používání pamlsků může vést u psa k nadváze, nebo dokonce k obezitě. Pokud často dáváte svému psovi pamlsky, snižte množství krmné dávky u krmiva, abyste nepřekročili kalorické požadavky vašeho psa.

Kompletní nabídku kvalitních německých pamlsků a krmiv pro psy naleznete na našem e-shopu Topmarkt v kategorii Pro psy.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz