Kvalitní prací prostředky na černé a tmavé prádlo

Nenechte Vaše černé nebo tmavé oblečení vyblednout díky kvalitním pracím prostředkům. Na e-shopu Topmarkt naleznete široký výběr pracích gelů i tablet, které Vám pomohou udržet vaše oblečení jako nové. Vyzkoušet můžete také speciální ubrousky proti zapírání černého prádla.

Prací kapsle

Unikátní prací kapsle na praní tmavého a černého prádla nabízí značka Dalli, která udržuje prádlo černé, postará se o vyčištění skvrn a zároveň odstraňuje vodní kámen z pračky. Prací kapsle od Perwoll také uhlazují vlákno. Značka Coral nabízí své prací kapsle ve výhodném XXL balení

16585_dallibl

 Kapsle Dalli udržují prádlo déle černé. Zdroj: Topmarkt

 

Prací gely

Pořiďte si kvalitní prací gel na praní černého a tmavého prádla se speciálním koncentrovaným složením, které zároveň zaručuje hluboko-vláknovou čistotu a chrání barvu textilií před vyblednutím. Na výběr máte hned z několika gelů. Prací gel ve výhodném XXL balení od Waschkönig vydrží až na 110 pracích cyklů. Gel od Gallus má ve svém složení látku na ochranu proti korozi pračky a vodnímu kameni. Pokud potřebujete odstranit odolné skvrny, pak doporučujeme zkusit gel značky Persil, který díky svému skvělému složení s vysokým obsahem aktivních látek odstraní i ty nejodolnější skvrny již při nízkých teplotách.

5487-1_waschkonig-black-xxl-gel-na-cerneho-a-tmaveho-pradla-110-pracich-cyklu

 Prací gel Waschkönig vydrží až na 110 cyklů. Zdroj: Topmarkt

 

Kompletní nabídku kvalitních německých pracích prostředků na tmavé a černé prádlo naleznete na e-shopu Topmarkt.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz