Dalli

Značka Dalli byla založena v Německu roku 1845 a soustředila se pouze na výrobu mýdla pro textilní průmysl. O 40 let později, tj. roku 1885 značka přišla se svým prvním pracím práškem. Společnost Dalli je vůbec nejstarší rodinnou firmou v Německu, která je dodnes vlastněná původní zakladatelskou rodinnou. Jedná se o nejkvalitnější značku pracích prostředků v Německu. Výrobky značky Dalli se pyšní vysokou kvalitou s ohledem na životní prostředí a udržitelnost. Společnost Dalli také dostala nejvyšší hodnocení evropských zkušebních ústavů a ​​spotřebitelských časopisů potvrzující kvalitu jejich produktů.

Jen v Německu získaly produkty Dalli 83 velmi dobrých a dobrých hodnocení od Stiftung Warentest a 121 velmi dobrých a dobrých hodnocení od Öko-Test. Na evropské úrovni bylo pak v podobných časopisech v dalších 9 zemích dosaženo stejně špičkových výsledků. I díky těmto fantastickým referencím jsme rádi, že můžeme tuto značku představit našim zákazníkům.

Produkty Dalli

V nabídce produktů Dalli naleznete hned několik druhů produktů:

Prací prostředky

Dalli je nejvíce známý svými kvalitními pracími prostředky. V jejich nabídce naleznete široký výběr pracích gelů, a to ať na barevné, bílé nebo černé prádlo

Pokud dáváte přednost pracím práškům, pak má Dalli i něco pro Vás. Zkuste například Dalli Activ Plus, který se hodí jak na praní bílého, tak barevného prádla. Pokud máte doma atopika nebo alergika, doporučujeme zakoupit prací prášek Dalli Med, určený přímo pro ně. 

Hledáte kvalitní kapsle na praní? Dalli nabízí prací kapsle na barevné prádlo ve výhodném XL balení, které zároveň pomáhají chránit Vaši pračku před vodním kamenem. Pro praní sportovních úboru jsou přímo určené kapsle Dalli Sport & Outdoor 3v1.

6

Limitovaná letní edice pracího gelu Dalli. Zdroj: Topmarkt

Čisticí prostředky

Kromě pracích prostředků vyrábí Dalli také voňavé prostředky na nádobí nebo účinné jádrové mýdlo v tekutém nebo tuhém provedení. 

Ubrousky do pračky a sušičky

Pokud Vás trápí zapírání barev při praní prádla, pak určitě vyzkoušejte ubrousky proti zabarvení barevného či černého prádla. K dokonalému provonění prádla Vám také pomůžou ubrousky do sušičky, které jsou jedním z bestsellerů značky Dalli.

7

Vlhčené ubrousky do sušičky Dalli. Zdroj: Topmarkt

 

Na e-shopu Topmarkt můžete najít široký výběr produktů značky Dalli přímo z Německa a za skvělou cenu!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz