Mövenpick - káva pro opravdové znalce

V dnešním článku bychom Vám rádi představili švýcarskou značku prémiových káv Mövenpick. Jedná se o kávu připravovanou z pečlivě vybíraných kávových zrn té nejvyšší jakosti s bohatým obsahem aromat. Následné pečlivé a optimální pražení probíhá dle tradiční švýcarské receptury. Díky starostlivé péči o tyto speciální směsi si vychutnáte špičku mezi kávami!

Vybírat můžete na našem e-shopu dle typu kávy – a to mleté či zrnkové.

Mleté kávy Mövenpick

Pokud toužíte po perfektně komponované mleté kávě, pak si určitě vyberete z naší nabídky. V té momentálně naleznete dva druhy. První, Caffé Crema, Vás potěší svou plnou a intenzivní chutí i bohatou pěnou. Jedná se o 100% Arabiku, stejně jako u druhé kávy, Der Himmlische. Tato unikátní, aromatická a vyvážená směs kávy se považuje za klasiku celé značky.

Zrnkové kávy Mövenpick

Preferujete-li kávy zrnkové, oba druhy zmíněné výše jsou dostupné i v jejich zrnkových formách – Caffé Crema - zrno, Der Himmlische - zrno. Dále u nás najdete například kávu El Autentico, jejíž zrna pocházejí výhradně z farem certifikovaných nevládní organizací Rainforest Alliance, kde jsou pěstována k dokonalosti. Pokud jste milovníkem kávy a užíváte si umění, pak je pro Vás tou pravou volbou zrnková káva Latté Art, která je ideální pro přípravu kávových specialit s mlékem.

Směs Arabiky a silnější Robusty Vám nabídne unikátní Caffé Crema Gusto Italiano Intenso připravená pomalým pražením na italský způsob. Chuť této vysoce kvalitní pražené zrnkové kávy se vyznačuje jemnými tóny čokolády a omamnou vůní. Je ideální pro přípravu káv s mlékem – latte či cappuccina. Druhou směsí je klasické, ale oblíbené Barista Espresso, se silnou, plnou chutí a jemně nakyslým koncem.

Exkluzivní kávy značky Mövenpick zaručeně nezklamou Vaše chuťové pohárky. Ať už si chcete vychutnat šálek povzbuzujícího espressa či lahodné mléčné cappuccino, z různých druhů na našem e-shopu si každý vybere to své!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz