Null-Null - pomocník pro Vaši toaletu

Slyšeli jste již o značce Null-Null, nabízející produkty pro hloubkové čistění toalety? Pokud zní Vaše odpověď ano, vyberte si jeden z námi nabízených WC gelů. Je-li Vaše odpověď ne, pak neváhejte a přečtěte si tento článek, ve kterém se dozvíte více!

Null-Null Aktiv Gel WC 4v1 byl navrhnut pro spolehlivé a důkladné čištění toalety. Tento vysoce účinný WC čistič s aktivním složením eliminuje až 99 % bakterií ve Vaší toaletě. Díky svému složení efektivně odstraňuje nečistoty, rez i vodní kámen. Nejenže čistí, ale také povrch nadále chrání – přilne k čištěnému povrchu a tím prodlužuje svou čistící účinnost. Pro silné znečistění je doporučeno použít kartáč, který čistící účinek gelu dále prohloubí. Zanechává toaletu hygienickou čistou a dlouhodobě svěží.

Použití

Pro dokonalé vyčištění odklopte záchodové prkénko a z toalety odstraňte veškerá příslušenství (jako jsou například WC závěsné bloky a jiné). U připraveného WC čističe zmáčkněte uzávěr na označených místech a otevřete za současného otáčení. Null-Null Aktiv Gel poté rovnoměrně naneste pod okraj toalety. Pro jednoduché, rychlé čistění a odstranění zápachu, nechte působit 5 minut. Pro důkladné čištění, odstranění odolných nečistot nechejte působit až 60 minut či přes noc. Za použití WC kartáče toaletu dočistěte a opláchněte.

Upozornění o nebezpečí

Jedná se o biocidní přípravek, který obsahuje kyselinu chlorovodíkovou, proto jednejte se zvýšenou opatrností. Před použitím si vždy přečtete etiketu a informace o produktu.

V naší nabídce se momentálně nacházejí dva druhy aktivního gelového WC čističe od značky Null-Null – gel s vůní arktického mrazu Cool Arctic a gel s vůní svěží zeleně Fresh Green. Vyzkoušejte oba a vyberte ten, který Vaši toaletu provoní lépe!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz