Osvěžovače vzduchu

V dnešním článku se podíváme hned na několik způsobů a produktů, kterými si dokážete hravě provonět celou domácnost! V dnešní době již existuje obrovské množství různých typů osvěžovačů. Kromě klasických osvěžovačů vzduchu ve spreji, můžete svou domácnost provonět také svíčkami, malé prostory (jako jsou šatníky či botníky) pak vonnými sáčky. Velmi oblíbené jsou také difuzéry neboli tyčinky, které jsou ponořené ve vonné látce. Níže si představíme nejlepší a nejoblíbenější produkty z naší nabídky!

Osvěžovače vzduchu ve spreji

Osvěžovače vzduchu ve spreji nebo také bytové spreje jsou vítanými pomocníky do každé domácnosti. Je známo, že vůně dokáží ovlivnit celkové rozpoložení, proto lze vybírat z řady vůní, které Vám navodí tu správnou náladu! Je libo svěží vůně ranního vánku, která nastartuje Váš den? Nebo raději provoníte svůj domov svěží vůní jarních květin? Obě vůně, a mnohem více, najdete v naší nabídce. Vybírat můžete z kvalitních a prověřených značek G&G či Febreze.

2495_febreze-aprilfrisch-osvezovac-vzduchu-a-textilii-500-ml

I přesto, že je často vůně primárním důvodem pořízení těchto produktů, někdy je opravdu potřeba pachy ve Vaší domácnosti (pocházející od domácích mazlíčků či odpadků) neutralizovat. Například osvěžovače vzduchu Febreze disponují OdourClean komplexem, díky kterému účinně odstraňují zápachy a zabraňují jejich opětovnému vzniku. Řadu Febreze Fabric navíc lze použít i na textilie, které zůstanou krásně voňavé po dlouhou dobu.

Vonné sáčky

Čím dál oblíbenějšími se stávají vonné sáčky do malých prostor. Jedná se o měkké polštářky naplněné svěžími vonnými perlami, které přinášejí dlouhotrvající vůni až po dlouhých šest týdnů. Voňavé pytlíčky značky Sidolux, Coccolino či Kuschelweich, provoní Vaše šatníky, botníky, auta, kufry a mnoho jiných menších místností.

6032_kuschelweich-vonne-vrecuska-levandula

Difuzéry

Chtěli byste, aby Vaše domácnost voněla nepřetržitě, bez nutnosti Vaší přítomnosti či aktivity? Přáli byste si, aby produkt splynul s interiérem nebo se možná dokonce stal luxusním prvkem obohacujícím Vaši domácnost? Pak zvolte vonné sety v podobě malých lahviček s několik tyčinkami, které jednoduše vložíte dovnitř a máte vystaráno! Značka Tesori d’Oriente nabízí luxusní a kvalitní aromatické osvěžovače s obsahem přírodních olejů a intenzivní vůní.

16158_tesorioslvee

Vonné svíčky

Jednou z mnoha možností, jak udržet domácnost krásné provoněnou, představují vonné svíčky. Krásné a úžasně vonící svíčky ve skleničce Bispol velmi účinně eliminují zápachy a přinášejí svěží vůni růží, pomerančů či lesních plodů. V nabídce najdete také speciální svíčku extra odolnou vůči zápachu z cigaret.

16834_bispolfrozen

Naše vůně účinně a dlouhodobě provoní Váš domov, vytvoří a udrží atmosféru a pocit čistoty. Budete se cítit příjemně nejen Vy, ale i všechny Vaše návštěvy. Vyzkoušejte produkty z nabídky našeho e-shopu a vyberte si to, co potěší právě Váš nos!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz