Káva Jacobs

Značku Jacobs jistě znáte, ať už díky vlastním zkušenostem nebo jen z doslechu. Věděli jste ale, že historie této značky sahá až do roku 1895? Právě tehdy si totiž jistý Johann Jacobs otevřel v německých Brémách pražírnu, o které se později doslech i samotný císař. Káva byla o několik let později zaregistrována a opatřena ochrannou známkou. Nejen oblíbenou, ale především kvalitní kávu značky Jacobs naleznete na našem e-shopu. Stačí si jen vybrat!

Pokud jste nadšeným milovníkem kávy, pak už jistě víte, jaký typ vybrat. Pro ty méně zkušené nebo začátečníky v pití tohoto lahodného nápoje máme malého průvodce (Jacobs) kávami, v podobě tohoto článku. Jak určitě víte, kávu lze zakoupit ve dvou formách – zrnkovou či mletou. Zrnková káva je vhodná především pro domácnosti, které disponují automatickými kávovary nebo mlýnky na kávu. Mletou pak jednoduše připravíte kdekoliv.

Jacobs Krönung

Nezaměnitelná kvalitní pražená káva s plnou chutí a bohatou pěnou. Tato řada se vyznačuje především pečlivým pražením zrn, při kterém je cílem uchování aromatu v kávových zrnech. Výsledkem je káva s úchvatnou vůní a plnou aromatickou chutí. Na našem e-shopu můžete vybírat z této kávy v podobě zrnkové či mleté.

Jacobs Barista Editions

Nejnovější řada káv od značky Jacobs, jejíž kávová zrna pocházejí z těch nejlepších světových plantáží. Disponují jemnou chutí s nádechem citrusů a bohatou pěnou. V naší nabídce naleznete praženou zrnkovou kávu této řady Jacobs Barista Editions Crema, vhodnou pro přípravu nápojů caffè crema, caffè latte nebo café au lait. Pro intenzivnější chuť pak zvolte Jacobs Barista Editions Crema Intense.

Jacobs Cappuccino

Pro ty z Vás, kteří máte rádi kávu, ale čas od času toužíte po něčem jiném, něčem speciálním. Tato řada nabízí nápoje jednoduché na přípravu, díky kterým si budete připadat jako v kavárně. Lahodné cappuccina s příchutí Milka zpříjemní Váš den, ať už jste doma, v práci nebo na cestách. Vyzkoušejte čokoládovou, vanilkovou příchuť, nebo rovnou obě!

Výběrem kávy Jacobs volíte kvalitu a dokonalý požitek, který Vám může nabídnout pouze tato přední německá značka. Objevte, která pro Vás bude ta pravá!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz