Vážení zákazníci, rádi bychom Vám s předstihem oznámili, že ve dnech 19.12.2019-2.1.2020 si budeme užívat vánočního volna. Proto bude náš e-shop uzavřen, stejně tak i emailová a telefonní linka. Objednávky přijaté v tomto termínu vyřídíme hned po 2.1.2020. Mockrát děkujeme za pochopení a přejeme Vám krasné a spokojené Vánoce. Váš Topmarkt

Rozšiřujeme nabídku pracích prášků

Prací prostředky jsou v našem obchodě nejprodávanějším zbožím. Je to samozřejmě z důvodu, že to jsou produkty, kde nejvíce poznáte rozdíl kvality zboží prodávaného v Německu a u nás. Snažíme se proto v kateogriích německých pracích prášků, gelů a aviváží udržovat co nejaktuálnější a nabízet tyto prostředky za co nejlepší ceny. V oblibě máte prací prášky Weisser Riese, Ariel, Waschkönig a Persil. Z těchto značek je také několik z nich, které jsou věrné německému trhu a oficiální dovozci je do supermarketů nedostanou.

Takovým příkladem je třeba prací prášek Lenor. V českých obchodech jistě znáte aviváže, ale prací prášky najdete jen v obchodech specializujících se na zboží z Německa. Tento prášek má v menším balení v naší nabídce stálé místo, nyní jej můžete koupit i ve velkém balení 80 pracích dávek 5,2 kg.

Další svělou novinkou jsou prací prostředky Persil Professional v XXL baleních 130 pracích dávek. Tyto prostředky patří k těm nejsilnějším. V nabídce jsou prášky i gely ve variantách na bílé i barevné prádlo, takže máte z čeho vybírat.

Rozšiřujeme také nabídku potravin například o Nutellu, kečupy Heinz a bonbony Katjes. Specialitou jsou značkové hotové konzervované pokrmy Buss.

novinky-caro

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.