Z důvodu posledního nařízení vlády o uzavření obchodů není dočasně možné zasílat balíčky do výdejních míst PPL Parcelshop! Výdejní místa Zásilkovny jsou v omezeném počtu otevřeny. Z hygienických důvodů je důrazně doporučujeme platit pouze předem a to buď online kartou nebo bankovním převodem! Zamezí se tím zbytečného osobního kontaktu s kurýry. Omezen je také provoz telefonní linky, prosíme pro komunikaci využijte e-mail. Děkujeme za pochopení.

Prací prostředky pro hotely a prádelny

V našem sortimentu naleznete velmi kvalitní německé prací prostředky. Na kvalitě námi nabízených produktů nám velmi záleží a navíc ji podtrhuje jejich použití prádelnami a hotely známými v České republice. Takové prací prostředky splňují náročné požadavky profesionálních provozů. Pokud tedy hledáte prací prostředek pro Vaši prádelnu, hotel nebo i penzion, tak jste na správném místě. Umíme nabídnout zajímavé produkty, které jistě stojí za povšimnutí a nebojíme se je řadit mezi profesionální prací prostředky. Prací prášky z Německa nabízí vysoký prací výkon a dodají prádlu přirozenou čistotu a svěžest. Samozřejmostí je obsah látek, které prodlužují životnost pračky. Argumentem také může být zajímavá cena.

Pro hotely a prádelny doporučujeme následující prostředky:

Uvedené ceny jsou maloobchodní. Pro pravidelné velkoobchodní odběratele rádi vytvoříme individuální cenovou nabídku. Napište nám dotaz na e-mail info@topmarkt.cz a získejte více informací.

Waschemeister Universal 10,5 kg - 349 Kč

1669

 

Waschkönig Universal 7,5 kg - 289 Kč

886(1)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.