Z důvodu posledního nařízení vlády o uzavření obchodů není dočasně možné zasílat balíčky do výdejních míst PPL Parcelshop! Výdejní místa Zásilkovny jsou v omezeném počtu otevřeny. Z hygienických důvodů je důrazně doporučujeme platit pouze předem a to buď online kartou nebo bankovním převodem! Zamezí se tím zbytečného osobního kontaktu s kurýry. Omezen je také provoz telefonní linky, prosíme pro komunikaci využijte e-mail. Děkujeme za pochopení.

Topmarkt rozšiřuje sortiment o potraviny

Tyto Velikonoce jsme výrazně rozšířili náš sortiment německého zboží. K drogerii přidáváme ještě potraviny. Nyní u nás naleznete kolem 120 položek, které budeme postupně rozšiřovat také na základě Vašich podnětů. Budeme se těšit na náměty. Pište nám na e-mail info@topmarkt.cz nebo do kontaktního formuláře zde.

Zpočátku můžeme nabídnout cukrovinky, konzerovované pokrmy a další hotová jídla. Vzhledem k délce přepravy z našeho skladu k Vám jsou zatím vyloučené chlazené nebo mražené potraviny. Původ produktů je samozřejmě Německo jako u drogerie. Můžete se díky tomu těšit na vyšší podíl masa v konzervách, více ovoce v marmeládách a džemech a vůbec na plnější chuť těchto potravin.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.