Nová technologie čištění

Nedávno na trh vstoupila nová technologie čištění za použití nano materiálu melaminu. Přináší zcela revoluční způsob čištění různých povrchů bez použití chemických látek. Místo chemie houbě naprosto stačí obyčejná voda. A poradí si i s nepříjemnými nečistotami, jako je vodní kámen a mastnota. Je proto skvělým pomocníkem v domacnosti, kde Vám usnadní práci při důkladných úklidech. Sami jsme houbu pečlivě vyzkoušeli a úžasně nás překvapila, jak výborně funguje. Nejlepší výsledky jsme zaznamenali v kuchyni a v koupelně. Velmi dobře si poradila s vodním kamenem a špinavými spárami na obkladech. Máte neposedné děti, které po všem malují? Houba se osvědčila při čištění umělých hmot. Z nich dokázala vyčistit i pernamentní fix. Nakonec výborně funguje na zaschlou černotu na litých diskách automobilu.

DSC_2986

S houbičkou musíte být při použití ale i trochu opatrní. Její čisticí síla může poškodit jemné nebo lesklé povrchy. Lakované dřevo, kůži či jiné lakované povrchy může zmatnit. Rozhodně houbičku před použitím vyzkoušejte na málo viditelném místě. Až poté ji použijte na velké nečistoty.

Jak se houbička vůbec používá? Nasajte do houbičky vodu a vyždímejte ji. Poté jemnými krouživými pohyby doslova vygumujte špínu. Po použití houbu propláchněte vodou a nechte uschnout.

Houbu můžete objednat ZDE.

Zde jsou výsledky použití houbičky:

SPARY

umyvadlo

bota

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz