Čokoláda z německých Alp

Že čokoláda pochází z pralesa a roste na stromech už asi víte. Věděli jste ale, že právě Německo je jednou ze čtyř zemí vyrábějících největší množství čokolády na světě? I přesto, že se kakaové boby pro výrobu této pochutiny dováží až z daleké Afriky, Kolín nad Rýnem je srdcem čokolády v Německu (a možná i v celé Evropě). Najdete zde jedno z nejnavštěvovanějších muzeí – Muzeum Čokolády! Je to lákající, viďte? Pokud se ale v blízké době na výlet do Německa nechystáte, můžete ochutnat alespoň německé čokolády z našeho e-shopu! Nabízíme kvalitní značky čokolád (nejen z Německa) – Alpia, Ferrero, Kinder, Lindt, Milka, Ritter Sport, Schogetten, a další.

Jaký je rozdíl v kvalitě a proč právě německou čokoládu?

V jednom z předešlých článků jsme se zaměřili na rozdíl v kvalitě českých a německých výrobků. Nejde ale pouze o složení. Je tedy německá čokoláda opravdu kvalitnější? Odpověď zní ANO! Stejně jako u pudingu, Německo má více než sto letou tradici ve výrobě čokolády. Například švýcarská čokoláda, která je považována za nejchutnější a nejkvalitnější na světě, byla "vynalezena" v Drážďanech! Dalším důvodem, proč je právě německá čokoláda tak skvělá, je mléko. To pochází z alpských farem, a je nezbytné pro výrobu kvalitního produktu.

Čokoláda nezklame v žádné podobě ani kombinaci! Vyberte si u nás z řady klasických tabulkových čokolád s různými příchutěmi. Zkusíte mléčnou čokoládu s pistáciovou náplní, čokoládu s příchutí kávy, či čokoládu s lahodnou brownies náplní? Doporučujeme vyzkoušet všechny a ještě více! Dále nabízíme například čokoládové mini tyčinky "alá Mars/Snickers/Twix", různé druhy ovocného želé v čokoládě, oblíbené banánky v čokoládě, řadu bonboniér, a také pralinky s rozmanitými náplněmi.

Dáte si rádi něco na zub? Patříte mezi milovníky čokolád? Pak si z bohaté nabídky našeho e-shopu určitě vyberete nejednu dobrůtku!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz