Dallmayr – německá prémiová káva

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů, a v posledních letech se její konzumace stala trendem. I přesto, že se tento lahodný nápoj dostal do Německa až v 17. století, Němci si kávu velmi rychle oblíbili. Dnes se řadí mezi přední konzumenty. Proto vybírají kávu pečlivě a Vy můžete také.

Mezi kvalitní značky káv se řadí například světově známé Davidoff, Jacobs, Lavazza, ale také německá značka Dallmayr. Všechny z uvedených najdete na našem e-shopu za skvělé ceny!

Proč zvolit právě značku Dallmayr?

Pokud Vám záleží na kvalitě kávy, a chcete si ji vychutnat na maximum, Dallmayr je skvělá volba.

Kávové boby pro tuto značku jsou pečlivě vybírány a dováženy z nejlepších plantáží EtiopieKaribiku, či Východní Afriky. Boby jsou následně praženy a dále zpracovávány k dokonalosti. Díky maximální péči v průběhu celého procesu se k Vám dostane káva, která má charakter.

Jaký druh kávy zvolit?

Máte raději jemnější kávu s nižším obsahem kofeinu, příjemnou svěží chutí a sametově lahodným krémem? V tom případě je pro Vás Arabica tou pravou volbou! Podle typu preferované přípravy si můžete vybrat kávu mletou nebo zrnkovou. V nabídce najdete také vyladěné směsi Arabiky a Robusty, které se skvěle doplňují. 

Vítěze chuti však nejlépe určíte Vy sami, proto neváhejte vyzkoušet různé druhy káv z našeho sortimentu!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz