Proč byste měli začít používat vonné ubrousky do sušičky?

Dáváte před sušením v sušičce aviváž do pračky? Pak byste měli zpozornět! Aviváž je totiž z mokrého prádla vtažena do velmi jemného filtru sušičky, který ucpává. Následkem toho je prach ze sušičky nalepen na kondenzátor a může dojít k přehřátí kompresoru. Oprava je pak velmi nákladná.

Jak jinak ale zajistit, aby vaše prádlo po vyprání a vysušení krásně vonělo? Přihoďte do bubnu sušičky vonný ubrousek! 

pexels-sarah-chai-7282802

Ubrousky do sušičky zajistí krásně voňavé a nadýchané prádlo. Zdroj: pexels.com

 

Výhody ubrousků do sušičky

Nejenže prádlo provoní a zjemní tak dobře jako aviváž, ale také vybíjí elektrický náboj, který na prádle při sušení vzniká. Usnadní tak i následné žehlení. Další výhodou je i skladnost a jednoduché dávkování. Ke každému praní stačí přidat jeden, popřípadě dva ubrousky. Vždy je potřeba si nejprve přečíst pokyny výrobce.

AdobeStock_330457575-e1618488537603

Skladnost a jednoduché dávkování patří mezi výhody ubrousků do sušičky. Zdroj: Adobe Stock

Jak vybrat ubrousky do sušičky

Nejdůležitější faktor při koupi ubrousků je jejich vůně. Vůně prádla se totiž ponese celým bytem a vy určitě nechcete celý den čichat něco nepříjemného. Na trhu existuje nepřeberné množství výrobců ubrousků do sušičky, tak jak si tedy vybrat správně? Vsadit byste měli na osvědčené německé ubrousky do sušičky od značek jako Dalli, Lenor, Dr. Beckmann nebo G&G. Jejich ubrousky patří k těm nejprodávanějším, obsahují kvalitní vonné složky a jejich cena nezruinuje rodinný rozpočet. 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz