Dr. Beckmann - specialista pro čištění domácnosti

Značka Dr. Beckmann nabízí specialisty pro Vaši domácnost – ať už na praní, čištění textilií nebo na úklid domácnosti samotné. Jedná se o velmi dobře známou a časem prověřenou značku, které se řadí mezi jednu z nejlepších na trhu. Níže jsme Vám výrobky rozdělili do kategorií. Všechny výrobky jsou ekologické, a je u nich zaručena nejvyšší úroveň kvality a účinnosti.

Kuchyně

Pro Vaši kuchyň nabízí Dr. Beckmann jen to nejlepší. Vybírat můžete z řady specializovaných čističů. Na sklokeramické desky využijete vysoce účinný čistič se svěží citrusovou vůní a extra čistící silou, který Vaši sklokeramickou desku nejen perfektně vyčistí, ale pečuje o ni i posléze. Připálené zbytky jídel, mastnotu i saze lehce odstraní aktivní čistič trouby, sporáku a grilu ve spreji, který lze použít i na hrnce nebo plechy. Pro hygienickou čistotu lednice doporučujeme vyzkoušet hygienický čistič lednice, se speciálním bio-alkoholovým složením.

Koupelna

V této kategorie naleznete především přípravky pro zdraví a čistotu Vaší pračky. Pro odstranění vápenitých usazenin, nečistot, pachů a zbytků pracího prášku, sáhněte po hygienickém čistícím prostředku do pračky. Jedná se o kvalitní a účinný čistič v prášku, který chrání kovové části pračky. Nabízíme také gelové provedení čističe či čistící prostředek v tabletách, oba s novým složením obsahující aktivní uhlí.

Textilie

Vyberte si z několika druhů vůní (jarní svěžest, letní štěstí nebo růžový sen) na prádlo, které disponují speciální technologií, díky které se vůně uvolňuje postupně a provoní tak Vaše prádlo i dlouho po vyprání a během nošení. Neobsahují změkčovadla, a tak jsou vhodné pro všechny druhy prádla. Vůně lze použít i do sušičky.

Doporučujeme také vyzkoušet speciální odstraňovač skvrn od potu a deodorantu s aktivním odstraňovačem zápachu, který lze použít na všechny typy textilií. Pro bezpečné praní vyzkoušejte ubrousky zachytávající barvy a špínu s extra silným pohlcovacím účinkem, díky kterým se už nikdy nebudete muset obávat vzájemného obarvení prádla. Nebo zvolte nejprodávanější Dr. Beckmann speciální míček do sušičky s dávkovačem vůně. Ten Vašemu prádlu zajistí extra načechranost a vyhlazenost. Nejenže prádlo provoní, ale zkrátí také dobu jeho sušení.

V naší nabídce naleznete mnohem více výrobků od značky Dr. Beckmann. Proto neváhejte a prozkoumejte je všechny!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz