Prací kapsle

V dnešním světě nemáme spoustu času, a proto vznikají vymoženosti, které nám ho ušetří. Díky pracím kapslím bude Vaše praní prádla nejen rychlejší a jednodušší, ale i úspornější – s každou prací kapslí totiž dávkujete přesné množství potřebného pracího prostředku. Už se nebudete muset zdržovat s odměřováním a dávkováním! Kapsle jsou navíc ekologické díky svému obalu, který je rozpustný ve vodě. Stačí vhodit do bubnu pračky a je to!

V naší nabídce naleznete kapsle na praní značky Ariel, Dalli, Dash, Persil, Waschkönig, Weisser Riese a mnoho dalších. Vybírat můžete z kapslí určených pro praní bílého, černého či barevného prádla. Vysoce koncentrované tablety si poradí i s velmi zašpiněným prádlem, které zanechají voňavé a čisté.

Proč zvolit právě prací kapsle?

Důvodů je hned několik. Mezi ty obecnější patří například již zmíněná úspora času. Díky kapslím v praktickém balení také nebudete muset domů tahat těžké prací prášky či gely.

Gelové kapsle jsou navrženy tak, aby se prací prostředek uvolňoval postupně během pracího cyklu, současně s rozpouštěním obalu. Obsahují také vyšší koncentraci pracího prostředku, a tak zaručují stejnou účinnost jako prací gely či prášky.

Výhoda kapslí je i jejich dobrá rozpustnost při nízkých teplotách, díky čemuž nezanechávají zbytečné skvrny na prádle. Dále působí nejen jako čističe, ale i jako odstraňovače skvrn. Díky své účinnosti se dostává prostředek hluboko k vláknům prádla, šetrně je ošetřuje, rozjasňuje a zabraňuje tak vyblednutí.

Vyzkoušejte prací kapsle nejen s vysokou účinností, ale i s dokonalými vůněmi. Ať už se rozhodnete pro svěží vůni orchideje, levandule či pro exotickou vůni ostrova Bora Bora, z naší bohaté nabídky si zcela jistě vyberete!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz