Glanz Meister pro Vaše nádobí

V dnešním článku si představíme značku německé kvality - Glanz Meister. Ta nabízí produkty pro mytí nádobí. Ať už máte myčku, nebo myjete ručně, jedná se o každodenní rutinu, kterou Vám právě Glanz Meister usnadní a zpříjemní.

Ruční mytí nebývá zrovna tou nejoblíbenější činností v domácnostech. Pokud ale Vaše kuchyně nedisponuje myčkou, a Vy byste si rádi ruční mytí usnadnili, musíte především zvolit účinný mycí prostředek. Doporučujeme pečlivě vybírat z produktů, které nejen vyčistí nádobí, ale které budou především šetrné k Vaší pokožce. Koncentrované prostředky na nádobí Glanz Meister s vysokou odmašťovací schopností Vaši pokožku ochrání. Navíc mají vysokou efektivitu a pěnivost. Vyzkoušet můžete například Aloe Vera či přípravek s vůní lístků magnolie.

Pro mytí nádobí v myčce zvolte ekologický a šetrný gel se svěží vůní, jehož objem vystačí až na 36 čistících cyklů. Pro dodání lesku Vašemu nádobí při mytí v myčce, zvolte leštící přípravek do myčky s 3x silnějším účinkem, který zanechá nádobí oslnivě lesklé. Tento inteligentní přípravek usnadňuje odpařování vody, a tím napomáhá k dokonale suchému nádobí beze šmouhy. Preferujete-li čistící tablety, Glanz Meister nabízí i ty. Jedná se o vysoce účinné tablety s nízkoteplotním aktivátorem a složením All in One, které obsahují leštidlo i změkčovací soli.

Pokud myjete nádobí v myčce, jistě víte, že i o myčku samotnou musíte dbát. V nepřístupných místech se usazuje tuk a vodní kámen, který je nutno odstranit. Aby Vaše myčka správně fungovala, zvolte čistič myček, jehož pravidelným používáním zvýšíte jak funkčnost, tak životnost myčky.

Oblíbené jsou také závěsné vůně do myčky, které vydrží až 60 čistících cyklů. Odstraňují nepříjemné zápachy a zajišťují dlouhotrvající svěžest. V nabídce najdete svěží vůni citronu, máty nebo zeleného jablka.

Přípravky od značky Glanz Meister potěší Vás, Vaši pokožku, ale i Vaši myčku. Vyzkoušejte je všechny!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz