EDEKA

V dnešním článku si představíme značku EDEKA. Jedná se o Německou značku, jejíž obchůdky, supermarkety nebo velké hypermarkety se nacházejí po celé Spolkové republice. V nabídce našeho e-shopu najdete různé produkty, od potravin až po drogerii, které bleskově mizí!

 

Velkou část naší nabídky od EDEKA představují bezlepkové potraviny. Ať už jste se rozhodli, že vyřadíte lepek z Vašeho jídelníčku nebo trpíte celiakií, vyzkoušet můžete bezlepkové houstičky, kukuřičné krekry nebo třeba lahodné vafle. Všechny tyto produkty jsou ideální na snídaní nebo jako svačina na cesty a do práce. Pokud byste ale zrovna měli chuť na těstoviny, sáhněte po bezlepkových špagetách vyrobených z kukuřičné a cizrnové mouky.

edeka-baeckerbroetchen-glutenfrei-240g

U těstovin ještě zůstaneme. V nabídce najdete také klasické italské těstoviny typu Tagliatelle ze 100 % tvrdé pšenice. Jedná se tedy o tradiční těstoviny, nikoli bezlepkové.

Pokud si rádi dáte něco na zub nebo jste milovníkem čokolád, prémiová švýcarská čokoláda EDEKA Vás jistě potěší! Jedná se o hořkou čokoládu se 72 % UTZ certifikovaného kakaa. Příjemnou chvilku k vychutnání této kvalitní čokolády Vám doplní šálek zeleného čaje Sencha, vyrobený z certifikovaných čajových lístků z regionu Hunan.

V neposlední řadě u nás najdete i výrobek značky EDEKA trochu jiného charakteru, který ocení například maminky. Jedná se o extra jemné a hebké vlhčené toaletní ubrousky s obsahem Aloe Vera a zklidňujícího mandlového oleje v praktickém znovu uzavíratelném balení.

Ať už bezlepkové nebo klasické, potraviny nebo drogerie, výrobky německé značky EDEKA Vás jistě nezklamou!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz