Tablety do myčky

Myčka je v dnešních domácnostech mnohdy stejně tak nepostradatelná jako například pračka. Nákup myčky Vám nejenže ušetří nekonečný a zdlouhavý proces ručního mytí nádobí, ale hlavně Vám nezkrátí čas strávený u stolu s Vašimi nejbližšími. V naší nabídce najdete kvalitní tablety do myčky, které disponují všemi potřebnými složkami a komponenty. S tabletami značek Dreft, Finish, Frosch, G&G či Glanz Meister bude Vaše nádobí jako nové!

 

Vybrali jste tu pravou myčku pro Vaši domácnost a nyní váháte jaké produkty použít?

Kvalitní myčka je stejně důležitá jako produkty, které budete následně používat. Jedná se o čistící prostředky na mytí nádobí, leštidla, soli, ale také prostředky na udržování myčky samotné. V naší nabídce najdete velké množství různých druhů všech těchto produktů. V tomto článku se ale zaměříme na tablety do myčky.

foto1

Tablet do myčky existuje velké množství a jejich cena se odvíjí od složení. Platí zde pravidlo, čím dražší, tím kvalitnější. Ptáte se proč? Ne všechny tablety totiž obsahují leštící složku nebo změkčovací soli. Tablety nejen čistí, ale také prodlužují životnost Vaší myčky. Z hlediska rozpustnosti můžete vybírat z klasických „tuhých“ tablet – vhodných pro dlouhé mycí programy, nebo vylepšených gelových kapslí – vhodných pro krátké mytí ve studené vodě.

foto2

Jaké tablety jsou ty nej?

Nejúčinnější a nejoblíbenější jsou multifunkční tablety 2v1 nebo dokonce 3v1. Tablety 2v1 obsahují leštidlo, díky kterému Vaše příbory a skleněné nádobí zůstane bez šmouh a oslní zářivým leskem. Dražší, ale účinnější, tablety 3v1, obsahují kromě leštidla také změkčovací soli.

Při výběru mycího prostředku nenarazíte jen na výše zmíněné tablety, ale i na další druhy čističů ve formě gelů či prášků. Doporučujeme vyzkoušet více typů a značek, díky čemu zjistíte, jaký produkt bude pro Vás i Vaši myčku ten nejlepší!

foto3

Tip nakonec

Věděli jste, že tablety do myčky mají využití nejen při mytí nádobí? Lze je použít pro úklid celé domácnosti. Vyčistí ucpané odpady ve dřezu, umyvadle či sprchovém koutě/vaně. Pomohou Vám s odmaštěním trouby. Dokonce je můžete využít i při praní záclon, které tablety do myčky efektivně vybělí.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz