G&G

Chcete nakupovat kvalitní výrobky s ohledem na cenu? Gut&Gunstig je oblíbená značka německých produktů do domácnosti. Sortiment značky Gut&Gunstig je velice široký a zahrnuje sortiment kvalitních trvanlivých potravin z Německa, které velice dobře chutnají. 

Mimo jiné také vyrábí vysoce kvalitní čisticí prostředky, prací prostředky s vysokým obsahem aktivních látek a úklidové pomůcky. Veškeré produkty značky Gut&Gunstig jsou určené pro německý trh a jsou vyrobeny dle nejpřísnějších standardů kvality. I přes jejich vysokou kvalitu jsou nabízeny za velmi příznivou cenu.

Trvanlivé potraviny

Se značkou G&G zásobujete svoji spíž raz dva. V jejich nabídce najdete sladkosti a slané pochutiny, těstoviny a rýži nebo konzervované a hotové pokrmy. Všechny produkty jsou vysoké německé kvality, takže si určitě pochutnáte Vy, i Vaši hosté. Zákazníkům nejvíce chutná jejich čokoláda z alpského mléka, solené oříšky nebo bramborová kaše v prášku. Zkuste tyto dobroty také.

15

G&G nabízí širokou škálu slaných pochutin. Zdroj: Topmarkt

Čisticí prostředky

Značka má v nabídce i širokou škálu pracích prostředků, produktů pro úklid koupelny, kuchyně nebo oken a skel. Mezi jejich bestsellery patří bezesporu vlhčené ubrousky, změkčovací sůl do myčky nebo vlhčené ubrousky do sušičky.

16

Mezi jejich bestsellery patří vlhčené ubrousky. Zdroj: Topmarkt

Hygienické potřeby

G&G vyrábí ty nejměkčí papírové kapesníčky a toaletní papíry. Přesvědčte se o tom sami.

 

Kompletní nabídku kvalitních německých produktů značky G&G naleznete na našem e-shopu Topmarkt.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz