Softlan - nejoblíbenější značka aviváží

Avivážím už jsme se jednou věnovali, a to v článku, který si můžete přečíst zde. Dnes ale zaostříme na německou značku Softlan. Znáte ji? Pokud ano, pak jistě víte, že je o co stát. Je-li ale Vaše odpověď ne, pak zbystřete! Jedná se totiž o jednu z nejoblíbenějších značek v Německu. Aviváže této značky jsou vysoce koncentrované, tzn. že se 1 litr aviváže Softlan vyrovná více než 5 litrům aviváže klasické. Stále nejste přesvědčeni? Pak čtěte dále.

Na Našem e-shopu můžete vybírat z řady omamných vůní. Nabízíme jarní květinovou vůni, vanilku & orchidej či vůni svěžího snu. Můžete vybírat také z aviváží s přidanými éterickými oleji z lněných květin, jasmínových květů nebo květů pomeranče. Níže jsme Vám dále vybrali tři oblíbené přípravky.

Softlan Ultra Aviváž Svěží Vánek

Jedná se o nejoblíbenější aviváž z řad Softlanu se svěží vůní a novou recepturou. Díky zcela novému koncentrovanějšímu složení, vystačí litrové balení až na 40 pracích dávek. Ptáte se, proč je koncentrovaná aviváž lepší? Nejenže Vaše prádlo udrží dlouhodobě svěží a voňavé, ale napomáhá také jeho měkkosti a jemnosti. Softlan navíc obsahuje proti-mačkavou formuli s ochranou vláken, která Vám usnadní žehlení.

Softlan Ultra Aviváž Weich & Mild Sensitive

Softlan nabízí také hypoalergenní aviváž s jemnou vůní a obsahem mandlového mléka. Jedná se o přípravek vhodný pro alergiky, děti a osoby s citlivou pokožkou. Stejně jako u předešlé aviváže obsahuje nové složení, díky kterému zůstává prádlo měkké, jemné a lépe se žehlí.

Softlan Duftende Frische aviváž s éterickými oleji z bílých květin a kokosového ořechu

Tato aviváž s exotickou vůni s výtažkem z bílých květin a kokosového ořechu udrží prádlo dlouhodobě svěží, plné vůně a omámí tak Vaše smysly. Nejenže disponuje všemi kvalitami jakožto i předešlé výrobky, ale obsahuje i látky šetrné ke tkaninám.

Nutno zopakovat, že se jedná o jednu z nejoblíbenějších značek aviváží současnosti, z nichž všechny jsou dermatologicky testovány. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si z pohodlí domova vůni dle Vašeho vkusu!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz