Kinder čokoláda

Značka Kinder vyrábějící sladkosti se objevila již v roce 1968, a to v italském městečku Alba. Svou oblíbenost si získala nejen díky chutnosti a kvalitě, ale také vizi, kterou bylo šíření radosti. Jakožto sladkost, byly děti právě onou cílovou skupinou, kterou měly sladkosti oslovit. Měly přinášet radost, spojovat a zpříjemnit společné chvíle. Tak se velmi rychle stala oblíbenou nejen mezi dětmi, ale i dospělými.

Na našem e-shopu nabízíme jak klasické balení malých německých Kinder čokoládek, tak i jejich výhodná maxi balení po 10 či 18 kusech za skvělé ceny. Potěšit své děti (nebo i sebe) můžete například jedinou oplatkou, kterou tato značka nabízí – Kinder Cards. Jedná se o důmyslně navrženou pochoutku ze dvou lehkých, křupavých sušenek ukrývající lahodnou krémovou náplň. Úspěch garantují i tzv. „hrošíci“ neboli Kinder Happy Hippo. Opět zde máme křupavou oplatku se zdobením a krémovou náplní, nyní ve tvaru roztomilého hrocha.

Věděli jste, že…?

… jsou Kinder sladkosti navrženy tak, aby byly kaloricky přívětivé? Dle údajů výrobce obsahuje 81% výrobků méně než 130kcal/porci. Jedná se tedy o důmyslně promyšlené pamlsky, které v jejich malých porcích slouží jako skvělé doplnění denního příjmu Vašeho dítka. Lze je kombinovat například s mlékem či ovocem, nebo dalšími blahodárnými potravinami.

 

Pokud svého favorita od Kinder ještě nemáte, je nejvyšší čas nějakého vybrat! Ať už ale vyberete jakoukoliv dobrotu od značky Kinder, žádná nezklame. Užijí si ji jak Vaše děti, tak Vy!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz