Vůně do sušičky a nové balení Lenor

Ubrousky do sušičky Lenor v novém balení

Sušičky na prádlo jsou v poslední době součástí velkého množství domácností. Je to moderní trend usnadňující život. Jejich použití s sebou nese nesporné výhody, ale má také určitá omezení. Jednou z hlavních zásad je nepoužívání aviváže na prádlo, které sušíme v sušičce. Místo aviváží je rozhodně na místě použití ubrousků do sušičky, které mají nejen vonnou funkci, ale také absorbují elektrický náboj, který vzniká třením prádla při sušení. Je na každém, aby si vybral svou oblíbenou vůní.

verwaltung_fetch_image_data

Nové balení Lenor ubrousků

Dnes jsme do nabídky zařadili nové balení ubrousků do sušičky Lenor Aprilfrisch. Vaše nejoblíbenější vůně je nyní v nabídce v praktičtějším balení 34 ubrousků. Nechceme nic zakřiknout, ale už brzy se možná dočkáme nových vůní Lenor. I nyní si můžete vybírat z nabídky ubrousků včetně vlhčených Dalli a Gut & Günstig.

Alternativní vůně

Ubrousky ale nejsou jediný způsob, jak dodat prádlu v sušičce vůni. Existuje druhý možná způsob a tím je použití vonných gelů Dr. Beckmann. Lze je aplikovat buď na látkový kapesník, který se vloží do sušičky, nebo můžete využít speciální míček do sušičky. Je navrhnutý tak, aby prádlo šetrně načechral a tím urychlil sušení a usnadnil žehlení. Speciální houba uvnitř míčku pak při sušení uvolňuje jednu ze tří vůní Dr. Beckmann, kterou si zvolíte.

02880-2

Proč vlastně škodí použití aviváží?

Jak jsme již naznačili, použití aviváže na prádlo sušené v sušičce nedoporučujeme. Souvisí to s použitou technikou a chemickým složením aviváží. Aviváž na prádle se v sušičce uvolní a proudí do chladiče, který může být následně ucpán, což může způsobit přehřátí kompresoru a následnou drahou opravu. Nezapomeňte také vylívat kondenzační nádobku a čistit filtr po každém sušení. Těmito úkony výrazně prodloužíte životnost své sušičky na prádlo.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz