Sidolux - kouzlo čistého domova

V dnešním článku bychom Vám rádi představili značku Sidolux. Tentokrát se jedná o značku, která nepochází z Německa, ale která je považována za moderního výrobce nabízejícího širokou škálu produktů určených pro úklid domácnosti. Sidolux je známý především rozmanitými vůněmi, které nepřestává vyvíjet.

Sidolux Universal

Nejoblíbenější kategorii představují univerzální čistící prostředky na všechny omyvatelné povrchy, podtrženy různými tóny speciálních vůní (konvalinka, mojito, fíky, a mnoho dalších). Tato řada, s obsahem aktivní sody, je velmi účinná. Soda změkčuje vodu, což zajistí rychlejší a účinnější odstranění nečistot. Přípravky navíc nezanechávají šmouhy a přinášejí dokonale voňavý zážitek z úklidu.

Sidolux Baltic Amber

Tato produktová řada s vůni baltského jantaru nadchne všechny milovníky luxusu. V nabídce této řady najdete Sidolux Universal vhodný na všechny omyvatelné povrchy; čistič oken a jiných skleněných povrchů; speciální mycí prostředek na dřevěné povrchy; a také Sidolux univerzální čistič ve spreji na všechny druhy nečistot.

Sidolux Premium

Řada Sidolux Premium nabízí prostředky pro péči a mytí podlah. Tyto speciálně navržené přípravky dominují svými efektivními čistícími schopnostmi a výjimečnými vůněmi, které vydrží ještě dlouho po úklidu. Díky přidaným ochranným olejům (jojoba, arganový, avokádový či pomerančový) jsou přípravky vhodné na dřevěné a laminátové podlahy, ale také na materiály jako je linoleum, PVC, vinyl.

 

Sidolux M

V této řadě najdeme stále oblíbenější produkty na nábytek a povrchy. Jedná se o specialisty pro údržbu téměř všech povrchů. Tyto univerzální rozprašovače čistí, leští, pečují o materiál, prodlužují jeho životnost, a navíc parfemují.

Sidolux Window

Přípravky řady Sidolux Window jsou významné použitím nejnovější technologie NANO CODE. Nanočástice upravují povrch skla tak, aby bylo odolnější vůči opětovnému usazování nečistot. Díky této technologii zůstávají okna dokonce dvakrát déle čistější než při čistění jinými prostředky.

Kromě výše zmíněných řad, nabízíme také Sidolux Professional čistič plochých obrazovek s rozprašovačem, díky kterému beze šmouh vyčistíte a nepoškodíte zařízení a jejich obrazovky ve Vašem domě. Mimo jiné můžete také vyzkoušet voňavé pytlíčky s krásnou vůní, které provoní všechny auta, botníky, kufry či skříně.

Na našem e-shopu nabízíme obrovské množství produktů značky Sidolux, a Vy sami se můžete přesvědčit o jejich účincích.

 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz