Tablety do myčky

Tablety do myčky z Německa i další dovážené kapsle a tablety pro pohodlné mytí nádobí bez odměřování prášku či gelu. Vyberte si například Glanz Meister, G&G, Finish, Fairy nebo Dreft. Porovnejte jednotlivé řady, počet mycích dávek a cenu za jedno mytí a zvolte balení podle spotřeby své domácnosti.

Nejprodávanější

Původně: 349 Kč  (–28 %)
249 Kč
(205,80 Kč bez DPH)
Původně: 299 Kč  (–20 %)
239 Kč
(197,50 Kč bez DPH)
 
269 Kč
(222,30 Kč bez DPH)

Řazení produktů

18 položek celkem

Výpis produktů

At Home Clean Allin1 90ks tablety do myčky 8719874192057
230,60 Kč bez DPH
279 Kč
Měrná cena: 3,10 Kč / 1 ks

Tablety do myčky At Home Clean Allin1 zajistí , že Vaše nádobí bude perfektně čisté a beze šmouh.      VAROVÁNÍ! H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

8719874192057
At Home Clean Premium 37ks tablety do myčky 8721073623133
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena: 5,11 Kč / 1 ks

Tablety do myčky At Home Clean  zajistí , že Vaše nádobí bude perfektně čisté a beze šmouh.      VAROVÁNÍ! H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

8721073623133
Obrázek ChatGPT 30. 9. 2026 07 06 37
Novinka
238,80 Kč bez DPH
289 Kč
Měrná cena: 4,82 Kč / 1 ks

Deluxe Pods All in One Plus jsou multifunkční kapsle do myčky kombinující práškovou a gelovou složku. Pomáhají odstraňovat mastnotu i zaschlé zbytky jídla a zanechávají nádobí...

4260504881574
ChatGPT Image 10. 9. 2026 07 33 09
519,80 Kč bez DPH
629 Kč
Měrná cena: 7,77 Kč / 1 ks

Dreft Platinum Lemon jsou kapsle do myčky s citronovou vůní, které pomáhají odstranit mastnotu a zaschlé zbytky jídla. Západoevropská obdoba Jar Platinum pro čisté a lesklé...

8006530195782
ChatGPT Image 10. 9. 2026 07 46 00
519,80 Kč bez DPH
629 Kč
Měrná cena: 7,77 Kč / 1 ks

Dreft Platinum Regular jsou kapsle do myčky v klasické variantě, které pomáhají odstranit mastnotu a zaschlé zbytky jídla. Západoevropská obdoba Jar Platinum pro čisté a lesklé...

8006530195737
fairy
743 Kč bez DPH
899 Kč
Měrná cena: 7,37 Kč / 1 ks

Vysoce kvalitní gelové kapsle do myčky s inovativním složením a výborným čistícím účinkem již od nízkých teplot. Výhodné XXXL balení. Západní verze kapsli JAR Platinum.

8006530191210
04689 1920x1920
577,70 Kč bez DPH
699 Kč
Měrná cena: 7,77 Kč / 1 ks

Vysoce kvalitní gelové kapsle do myčky s inovativním složením a výborným čistícím účinkem již od nízkých teplot. Výhodné XXXL balení. Západní verze kapsli JAR Platinum.

8700216362795
04813 1920x1920
354,60 Kč bez DPH
429 Kč
Měrná cena: 5,36 Kč / 1 ks

Vysoce účinné tablety do myčky nádobí. Účinně odstraňují i ty nejodolnější nečistoty a mastnotu. Zároveň odstraňují vodní kámen i na nepřístupných místech myčky, které jsou...

15447
uant
445,50 Kč bez DPH
539 Kč
Měrná cena: 5,99 Kč / 1 ks

Vysoce účinné tablety do myčky nádobí se svěží vůní. Účinně odstraňují i ty nejodolnější nečistoty a mastnotu. Zároveň odstraňují vodní kámen i na nepřístupných místech myčky,...

8720065006145
gg aktivtab
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena: 4,73 Kč / 1 ks

Tablety do myčky s perfektní čisticí funkcí s oslnivým leskem a svěží vůní. Unikátní složení s 10 funkcemi v každé tabletě. 

2035
ChatGPT Image 10. 9. 2026 09 16 58
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena: 5,40 Kč / 1 ks

Glanz Meister All-in-one Ultimate jsou gelovo-práškové tablety do myčky, které spojují gelovou a práškovou složku v jedné dávce. Pomáhají odstranit nečistoty a pečovat o čistotu...

4260418936230
ChatGPT Image 10. 9. 2026 08 45 00
Akce
349 Kč –28 %
205,80 Kč bez DPH
249 Kč
Měrná cena: 2,77 Kč / 1 ks

Glanz Meister Ultimate Alles in 1 jsou multifunkční tablety do myčky, které pomáhají odstranit nečistoty a zanechávají nádobí čisté a lesklé. Praktický rozpustný obal usnadňuje...

4260418935554
ChatGPT Image 10. 9. 2026 09 34 18
222,30 Kč bez DPH
269 Kč
Měrná cena: 4,14 Kč / 1 ks

Glanz Meister Platinum All in ONE jsou prémiové tablety do myčky, které pomáhají odstranit nečistoty a pečovat o čistotu a lesk nádobí. Složení doplňuje neutralizátor...

4260418933161
ChatGPT Image 10. 9. 2026 09 00 13
Akce
299 Kč –20 %
197,50 Kč bez DPH
239 Kč
Měrná cena: 2,66 Kč / 1 ks

Glanz Meister All in ONE jsou multifunkční tablety do myčky pro každodenní mytí nádobí. Pomáhají odstranit nečistoty a pečovat o lesk skla i příborů. Tato varianta je bez...

4260418932089
Klee mycka 2 102 lestidlo sul
Tip
396,70 Kč bez DPH
480 Kč
Měrná cena: 4 Kč / 1 ks

Akční balení 120 ks tablet. Tablety do myčky s perfektní čisticí funkcí s oslnivým leskem a svěží vůní. Unikátní složení s 10 funkcemi v každé tabletě. 

8582
At Home Clean 5in1 Mega Pack 100ks Lemon tablety do myčky 8720964896991
238,80 Kč bez DPH
289 Kč
Měrná cena: 2,89 Kč / 1 ks

Tablety do myčky At Home Clean Allin1 zajistí , že Vaše nádobí bude perfektně čisté a beze šmouh.      VAROVÁNÍ! H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

8720964896991
Fairy All in One 35ks Orange kapsle do myčky 8700216680103
139,70 Kč bez DPH
169 Kč
Měrná cena: 4,83 Kč / 1 ks

Fairy  - kapsle do myčky     

8700216680103
Fairy All in One 63ks Lemon kapsle do myčky 8006540463550
313,20 Kč bez DPH
379 Kč
Měrná cena: 6,02 Kč / 1 ks

Fairy Platinum - originální kapsle do myčky . Důkladně odstraňují nečistoty.Kapsle se rozpustí v prvních minutách provozu myčky.   Nebezpečí ! H318 - Způsobuje vážné...

8006540463550

Ovládací prvky výpisu

18 položek celkem

Tablety a kapsle do myčky z Německa

Předem odměřená dávka usnadňuje každodenní používání myčky. V této kategorii najdete tablety do myčky z Německa i další dovážené výrobky, včetně gelových kapslí a kombinovaných variant. Při výběru sledujte konkrétní produktovou řadu, doporučené použití a počet kusů v balení.

Tablety, kapsle a rozpustný obal

Lisované tablety a kapsle se liší formou i složením. Samotná podoba výrobku ale neurčuje, který bude nejlépe vyhovovat vašemu nádobí a používanému programu. Některé tablety mají obal, který se před použitím odstraňuje, jiné jsou v rozpustné fólii. Postup vždy ověřte na konkrétním balení. Kapsle s rozpustným obalem nepropichujte ani nerozbalujte.

Vyberte si podle značky a produktové řady

Prohlédněte si například Glanz Meister All in ONE 90 ks nebo kapsle Dreft Platinum Lemon 81 ks. V nabídce najdete také G&G, Finish, Fairy a At Home. Funkce, parfemace i doporučení pro mycí programy se mohou mezi jednotlivými variantami lišit.

Co znamená All in One?

Označení All in One vyjadřuje kombinaci více funkcí v jedné dávce. Jejich přesný rozsah najdete v popisu daného výrobku. Potřebu samostatné soli do myčky a leštidla posuzujte podle tvrdosti vody a návodu myčky i mycího prostředku. Multifunkční tableta nenahrazuje správné nastavení změkčovacího systému.

Tip pro výhodnější nákup: Cenu balení vydělte počtem mycích dávek. Snadno tak porovnáte menší a větší balení stejné varianty. U různých produktových řad zohledněte vedle ceny také jejich vlastnosti a výsledky ve své myčce.

Aby se mycí prostředek mohl správně uvolnit

Nádobí ukládejte tak, aby neblokovalo otevírání dávkovače ani pohyb ostřikovacích ramen. Tabletu nebo kapsli vložte na místo určené návodem a zvolte program vhodný pro náplň i přípravek. Balení uchovávejte uzavřené a v suchu, aby se k jednotlivým dávkám nedostávala vlhkost.

Pro pravidelnou údržbu spotřebiče vyberte čistič myčky. Další možnosti mytí a péče najdete v hlavní kategorii přípravky do myčky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz